درباره ما

شرکت رزینفام در سال 1357 تأسیس و به عنوان تولیدکننده برجسته پلیمرهای پایه آب در ایران معرفی شد. این شرکت موفقیت خود را مدیون به کار بردن استراتژی کسب رضایت مشتری از طریق تعهد به کیفیت و تنوع محصول می‌داند.
تعهد ما در راستای جلب رضایت مشتری شامل توانایی ارائه محصول و خدمات منطبق با نیازهای ایشان، راهبرد اساسی برای رشد و توسعه این مجموعه می‌باشد.
تعامل مؤثر با نیازها و درخواست های مشتری، همراه با تلاش مداوم برای حفظ کیفیت محصول، رزینفام را به توسعه در ساختار سازمان بر اساس صلاحیت حرفه‌ای، اختراع، ابتکار عمل و مسئولیت پذیری ملزم کرده است.
رزینفام با انطباق بر چشم انداز مناسب مدیریتی، در تلاش مستمر برای پرورش فرهنگ سازمانی است که اولویت اصلی را به نوآوری، انعطاف پذیری و یادگیری از تجربه قرار داده است.
در راستای این هدف ما، به عنوان با ارزش ترین دارایی شرکت، به کارشناسان با استعداد، خبره و جوان در کلیه بخش‌های شرکت از جمله تحقیق و توسعه، تولید، تجاری و بازرگانی و ... خود مفتخر هستیم. بنابراین این تصادفی نیست که رزینفام به راستی با داشتن بالاترین نسبت فارغ التحصیلان دانشگاهی در این صنعت، از تعهد (فنی-اخلاقی) بالایی نسبت به مشتریان خود برخوردار باشد.
رزینفام به تولید خود بر اساس دانش فنی صنعت آلمان به ویژه شرکت  Hoechst AGمفتخر است و تجهیزات تولید خود را تحت توافق همکاری فنی با Hoechst بازسازی و این تجهیزات را در زمینی به مساحت 40 هکتار  مرتبط با سایر تجهیزات کارخانه نصب نمود و می توان آن را به عنوان پروژه انتقال تکنولوژی پیشرفته و قابل اعتماد در مقایسه با سایر واحدهای عملیاتی و تولیدی مشابه دیگر نام برد.
پیرو این همکاری مشترک بین شرکت رزینفام و Hoechst آلمان انتقال دانش فنی تولید، طیفی از محصولات آن شرکت جهت بومی‌سازی و تولید در ایران صورت گرفته و رزینفام به عنوان اولین تولید کننده رزین‌های امولسیونی اکریلیک و استایرن- اکریلیک در ایران شناخته می‌شود.
در طی این سال‌ها رزینفام با تکیه بر ارتباطات فنی و تکنولوژیکی گسترده با شرکت‌های معتبر خارجی و دانش کارشناسان مجرب داخلی، در تولید و معرفی محصولات جدید در راستای رفع نیازهای بازار پیشرو بوده و برای حفظ موقعیت برتر خود در حال تلاش مستمر می‌باشد.

رزینفام